O nas

POWIEDZIEĆ, ŻE PODCHODZIMY DO KLIENTA W SPOSÓB INDYWIDUALNY TO JAK NIE POWIEDZIEĆ NIC. STWORZYLIŚMY DLA WAS PAKIET USŁUG SZYTY NA MIARĘ – ZA KAŻDYM RAZEM NA NOWO. NIEZMIENNĄ PODSTAWĄ WSZYSTKICH DZIAŁAŃ JEST JEDYNIE NASZE OTWARCIE NA POMYSŁY ORAZ PROFESJONALIZM. PALLATIO STAWIA PRZED TOBĄ SZEREG MOŻLIWOŚCI, KTÓRE NICZYM PUZZLE BUDUJĄ OBRAZ PRZYSZŁOŚCI. W TYM OBRAZIE NIE MA BRAKUJĄCYCH ELEMENTÓW, SĄ TYLKO TE, KTÓRE ROZSZERZAJĄ ZAKRES WIDZENIA.

W RAMACH USŁUGI VISION PROPONUJEMY SPECJALNIE WYSELEKCJONOWANĄ KOLEKCJĘ PROJEKTÓW GOTOWYCH, KAŻDORAZOWO DOPASOWYWANYCH POD NOWYCH WŁAŚCICIELI. DLA KLIENTÓW CENIĄCYCH SOBIE INDYWIDUALNY CHARAKTER OTACZAJĄCEJ ARCHITEKTURY W PEŁNI WSPÓŁGRAJĄCEJ Z NIMI SAMYMI OFERUJEMY PROJEKT INDYWIDUALNY. PONADTO OFERUJEMY ARANŻACJĘ WNĘTRZ ORAZ OGRODU W NAJWYŻSZYM STANDARDZIE. A JAKO KWINTESENCJĘ NIESZABLONOWEGO PODEJŚCIA OFERUJEMY USŁUGĘ SUPERVISION – KOMPLEKSOWĄ REALIZACJĘ Z MOŻLIWOŚCIĄ BIEŻĄCEGO PODGLĄDU PRAC Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ŚWIECIE. SPRAWDŹ NAS.

Pallatio to nie tylko nietuzinkowe projekty domów. Pallatio to marka nowego nurtu w budownictwie luksusowym. Pioniersko oferujemy kompleksowe urzeczywistnienie marzeń, wymagań, potrzeb oraz wizji klienta. Przeprowadzimy dla Was cały proces inwestycyjny: od wyobrażeń, przez projekt, po trzymane w ręku klucze do wymarzonej posiadłości.

W ramach oferty przygotowano kolekcję starannie dobranych projektów gotowych. Każdy z nich może zostać dostosowany do indywidualnych wymagań. Jak wiadomo, wybór dający najwięcej możliwości stanowi projekt indywidualny. Stwierdzenie, że dom luksusowy musi być ogromny zdaje się już nieaktualne. To nie ogrom powierzchni, a funkcjonalność, ergonomia oraz jakość materiałów stały się wyznacznikami luksusu, bo to one bezpośrednio decydują o komforcie korzystania. Z drugiej strony duży dom daje pole do popisu, gdzie można zaszaleć..

Luksus wyboru spośród rzeczy najlepszych

Projekty Pallatio to średnie i duże wille oraz rezydencje, charakteryzujące się reprezentacyjnym wyglądem i doskonałymi, często rozbudowanymi, układami funkcjonalnymi. Ważne role grają tu przestrzeń, światło, nowoczesne kształty, interesujące, nietuzinkowe elewacje i wysokiej jakości materiały. Blask przeszkleń, surowość betonu i kamienia, ciepło drewna – te detale zespolone w idealne kompozycje decydują o designerskim charakterze i świetnym stylu poszczególnych projektów.

Profesjonalne wsparcie

Budowa wymarzonego, idealnego domu jest pewnego rodzaju wyzwaniem. Krążące stereotypy na temat stosu formalności, niskiej jakości projektów oraz braku odpowiednich ekip budowlanych mogą odroczyć lub nawet całkowicie zniweczyć plany związane z realizacją inwestycji.

W Pallatio zabezpieczono również to spektrum działań, dzięki usłudze SUPERVISION zapewniającej Autoryzowany Nadzór Budowy.

Wyznaczono do tych celów firmą specjalizującą się w realizacji wysokiej jakości inwestycji w formie Inwestora zastępczego – firmę STABIM.

DLACZEGO STABIM – AUTORIZED BUILDING SUPERVISOR?

Nieprzypadkowo to właśnie My odpowiadamy za realizację projektów z Pallatio, jesteśmy gwarantem spełnienia wszystkich oczekiwań i założeń wynikających z projektu Państwa przyszłej posiadłości.

Od samego początku działalności stawiamy na nowoczesne i świeże spojrzenie na inwestycje budowlane. Wiemy, że można to robić lepiej stawiając od początku na jakość oraz zadowolenie klienta. W każdej współpracy najważniejsze jest zrozumienie drugiej strony oraz jej oczekiwań. Ciężko pracujemy nad tym, aby nasze działania były zgodne z Państwa oczekiwaniami i całkowicie spełniamy marzenia o własnym domu.

Jako firma udzielamy się w różnych sektorach budownictwa wdrażając innowacyjne rozwiązania do wszystkich procesów budowlanych stawiając na automatyzację oraz minimalizację kroków prowadzących do finalizacji założeń inwestycyjnych.

Tak również jest w przypadku realizacji projektów spod szyldu Pallatio, gdzie otwartość na nowe rozwiązania pozwala budować wspólną przyszłość lepiej i szybciej.

Jeśli chcesz mieć idealny dom, wybierz Pallatio z dopasowanym pakietem usług. Sięgnij po luksus wyboru spośród rzeczy najlepszych i absolutnej pewności, że dostaniesz dokładnie to, czego oczekujesz.