Realizacje

POWIEDZIEĆ, ŻE PODCHODZIMY DO KLIENTA W SPOSÓB INDYWIDUALNY, TO JAK NIE POWIEDZIEĆ NIC. STWORZYLIŚMY DLA WAS PAKIET USŁUG SZYTY NA MIARĘ ZA KAŻDYM RAZEM NA NOWO, GDZIE NIEZMIENNĄ PODSTAWĄ JEST TYLKO NASZE OTWARCIE NA POMYSŁY ORAZ PROFESJONALIZM. PALLATIO STAWIA PRZED TOBĄ SZEREG MOŻLIWOŚCI, KTÓRE NICZYM PUZZLE BUDUJĄ OBRAZ PRZYSZŁOŚCI. W TYM OBRAZIE NIE MA BRAKUJĄCYCH ELEMENTÓW, SĄ TYLKO TE, KTÓRE ROZSZERZAJĄ ZAKRES WIDZENIA.

Z tego powodu stworzyliśmy nieszablonowy produkt premium, wychodzący naprzeciw indywidualnym wymaganiom klienta – Pallatio Supervision. W myśl dewizy “maksymalnie bezobsługowo” dajemy ci możliwość przeżycia jedynej w swoim rodzaju przygody. Będziesz świadkiem każdego etapu powstawania twojej posiadłości bez względu na to czy będziesz w Nowym Jorku, Warszawie czy Tokio. Wskaż projekt, wskaż działkę, zasiądź wygodnie i podziwiaj.

Sprawdź nas.

Esencja Pallatio

Wyselekcjonowane projekty rezydencji i willi

Starannie dobrana oferta domów luksusowych daje Ci możliwość znalezienia projektu dostosowanego do wszystkich Twoich potrzeb. Każdy z nich uwzględnia obecne trendy w architekturze, najnowsze inteligentne technologie i energooszczędne rozwiązania oraz systemy i materiały budowlane zapewniające najwyższą jakość.

Zmiany, adaptacje, personalizacja projektu

Każdy gotowy projekt domu wymaga adaptacji do lokalnych warunków i potrzeb inwestora. Wprowadzimy wszystkie niezbędne modyfikacje, uwzględnimy przy tym warunki lokalizacji, w której stanie budynek i działki, na której będzie realizowana inwestycja. Nasi architekci z uwagą dostosują projekt do każdego Twojego wymagania i doradzą najlepsze rozwiązania.

Projekty indywidualne

Jeśli nie znalazłeś takiego gotowego projektu, jakiego potrzebujesz, dostarczymy Ci unikatowe rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań. Być może masz pasję, która wymaga specjalnych pomieszczeń i warunków – zaprojektujemy wówczas Twój dom od podstaw. Nasz architekt wysłucha Cię uważnie i uwzględni w projekcie warunki wybranej lokalizacji i działki oraz wszystkie Twoje wymagania i życzenia, a przy tym doradzi najlepsze rozwiązania techniczne.

Nadzór autorski

Podczas budowy możemy zadbać o zgodność realizacji z założeniami projektu. Sprawdzimy na bieżąco jakość wykonania robót budowlanych i ich zgodność z zatwierdzonym projektem. Wprowadzimy do projektu zasadne modyfikacje, jeśli zgłosi je Twój kierownik budowy lub inspektor nadzoru. Twój komfort w czasie realizacji jest naszym priorytetem.

Inwestor zastępczy

Możemy poprowadzić dla Ciebie projekt budowy domu od wyboru i analizy działki, przez dobór gotowego projektu domu lub wykonanie nowego i realizację inwestycji w charakterze inwestora zastępczego. Wykonamy adaptację, zatrudnimy kierownika budowy, przygotujemy kosztorysy i harmonogram, będziemy nadzorować prace budowlane. Zapewniamy Ci bezpieczną i efektywną inwestycję.

Projektowanie wnętrz

Już na etapie projektowania nasi architekci biorą pod uwagę aspekty urządzenia i użytkowania domu, ale oferujemy też możliwość aranżacji wnętrz, dobór mebli, oświetlenia, akcesoriów. Wszystko przygotujemy zgodnie z Twoimi wytycznymi, zaproponujemy najlepsze marki, zadbamy o efekt idealnie spełniający Twoje oczekiwania.

Architektura ogrodu

Aby Twój dom i jego otoczenie stworzyły spójną, funkcjonalną całość, oferujemy kompleksowy projekt urządzenia działki. Zaprojektujemy tarasy, basen, oświetlenie, ogrodzenie i bramy, podjazdy i ścieżki oraz budynki zewnętrzne, czyli altany i garaże, dobierzemy roślinność. Przemyślimy każdy aspekt i każdy szczegół, abyś cieszył się komfortem i estetyką nowego domu.

Domy inteligentne

Zaproponujemy najnowsze technologie, które sprawią, że użytkowanie domu będzie komfortowe i bezpieczne. Zainstalujemy nowoczesne inteligentne systemy sterujące ogrzewaniem i oświetleniem, multimediami i innymi instalacjami w domu. Polecimy rozwiązania antywłamaniowe dostosowane do Twojego trybu życia. Zadbamy o to, aby obsługa urządzeń sterujących była szybka i intuicyjna.

Energooszczędne technologie

Każdy nasz dom zaprojektowany jest z uwzględnieniem energooszczędnych standardów, co zapewni Ci komfort cieplny uzyskany w sposób ekologiczny. Zapewniamy brak mostków cieplnych i system ogrzewania przyjazny dla środowiska, Dobierzemy rozwiązania najlepiej dostosowane do Twojego domu, które obsłużysz zdalnie używając aplikacji mobilnych.

Realizacja pod klucz

Aby mieć pewność, że dom, który z nami zbudujesz będzie idealnie taki, jaki Ty sobie wymarzyłeś, a my zaprojektowaliśmy, zapewniamy sprawdzone ekipy, najlepiej dobrane technologie budowy, najwyższej jakości materiały budowlane i wykończeniowe oraz kompleksową realizację. Wszystko to możesz otrzymać w ramach jednej gwarancji. Zajmiemy się wszystkim – od A do Z!

Krok po kroku

ROZMAWIAMY

W pierwszej kolejności odbywamy z Państwem rozmowę, w której poznajemy plany, marzenia, potrzeby oraz wymagania, które posłużą nam jako wsparcie w doborze projektu, jego adaptacji lub nakreślą, jaki dom zaprojektować od podstaw pod wysublimowane wymagania klienta.

PROJEKTUJEMY

Zgodnie z potrzebami tworzymy dla państwa projekt koncepcyjny, następnie wprowadzamy korekty oraz finalnie tworzymy gotowy projekt.

FORMALIZUJEMY

Przejmujemy na siebie wszelkie obowiązki związane z formalnościami administracyjnymi oraz towarzyszącymi im.

REALIZUJEMY

Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji od organizacji placu budowy po wykonanie robót na najwyższym poziomie.

ODDAJEMY

Po zakończeniu prac uzyskujemy pozwolenie na użytkowanie, po czym następuje uroczyste wręczenie Państwu kluczy do wymarzonej posiadłości.

GWARANTUJEMY i OBSŁUGUJEMY

Jako usługę specjalną, poza podstawową gwarancją jakości, oferujemy możliwość przedłużenia gwarancji 2 letniej do 5 lat oraz opiekę nad posiadłością, tak aby stała się możliwie najbardziej bezobsługowa.